DEVİR PATENT SENEGAL`DE
DEVİR PATENT SENEGAL`DE

Hage Grup tarafından 23-26 Nisan tarihleri arasında 4’cüsü düzenlenecek olan  Uluslararası yapı ve inşaat fuarı SENCON 2019’da katılımcıları ve ziyaretçileri bilgilendirmek üzere standımıza bekliyoruz.

Fikri Sınai Haklar Konusunda bölgenin nabzını tutmak ve yeni işbirliği anlaşmaları sağlayabilmek için SENCON Yapı Fuarı katılımcıları ile birlikte SENEGAL’deyiz. Uluslararası işbirliklerimize yenilerini eklemek adına yeni ufuklara yelken açıyoruz.

Devir Patent Tescil Ofisi. 

#Senegal #Dakar #İstanbul #Turkey MarkaTescili #Patent #Trademark #Registration 

Üniversiteler Patent Yarışması başvuruları başladı
Türk Patent ve Marka Kurumu Başkanı Prof. Dr. Habip Asan, 'Patentle Türkiye 3’üncü Üniversiteler Patent Yarışması’ başvurularının başladığını duyurdu. Asan, 2021 yılının ilk 6 ayında kuruma yapılan fikri mülkiyet başvurularının da arttığını bildirdi.Türk Patent ve Marka Kurumu Başkanı Prof. Dr. Habip Asan, Patentle Türkiye 3’üncü Üniversiteler Patent Yarışması başvurularının başladığını açıkladı. Prof. Dr. Asan, yarışmanın hedef kitlesinin ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora düzeyinde eğitim gören üniversite öğrencileri olduğunu söyledi. Prof. Dr. Asan, bu yarışmayla öğrencilerin öncelikle patent konusunda farkındalıklarını artırmayı; bunun yanında da patent araştırması ve patent başvurusu yapma konularında bilgi ve tecrübe kazanmalarını sağlamayı amaçladıklarını kaydetti. Asan, 2017’de düzenledikleri ilk yarışmaya 101 farklı üniversiteden 518, 2019 yılındaki 2’nci Patent
Devamı »

bloglar

Üniversiteler Patent Yarışması başvuruları başladı
Orta öğretimde patent atağı
Patent başvuruları geçen yıla göre yüzde 16 arttış gösterdi
Türkiye uluslararası patent başvuruları artış oranında dünya birincisi oldu
Koronavirüse karşı patent başvuruları
Yapay zeka patent alamadı
Devir Patent Tescil Ofisi Data Center Expo Eurasia Fuarına Katılıyor
Yaratıcı fikirleri teşvik eden belge: Patent
Devir Patent