Marka Tescili Zirveye Taşır.
Doğru bir şekilde işlerinizi büyütmek ve tabii ki zirveye tırmanmak, yapacağınız küçük işler ile birlikte, daha garantili olacaktır. Günümüzde isim en önemli araçların başında geliyor olmasından dolayı, sizlerde elinizi çabuk tutarak marka tescili yapabilir ve her açıdan kazanan olabilirsiniz. Çok iyi işler yapıp, markanızı isminize kayıt etmemeniz ile birlikte, yıllar sonrasında, markayı adına alan kişiler elinizden isminizi alacaklardır. Ancak bu sorunlar ile karşılaşmak istemeyenler için, marka tescil belgesi almaları gerekmektedir.

Buna göre çok daha rahat bir şekilde markanızı yani firmanızın ismini bir ömürlük almış olacaksınız. Tabii ki marka tescili başvurusu için yapılması gerekenlerin iyi bir danışmanlık hizmeti almak olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. İşte bunun için www.devirpatent.com Türkiye'nin en iyi firması olma yolunda ilerlemiş olmamızdan  dolayı, istediğiniz gibi marka tescili işlerinizi halletmiş olacaksınız. Tüm işleri detayları ile yapıyor olmalarından dolayı, artık marka tescil belgesi almanız bir hayli kolay olacak ve akabinde isminizi kayıt altına alabileceksiniz.

Marka Tescil Belgesi Almak Çok Kolay
İstediğiniz kolaylıklar ile tüm işlerinizi yapan firma ile dilediğiniz gibi marka tescili yaptırmış olacak ve belgenizi oldukça kolay bir şekilde almış olacaksınız. İnternet sitelerini de ziyaret ederek, tüm detayları ile marka tescil belgesi ile ilgili bilgiler alarak, avantajlarını öğrenebilir ve akabinde danışmanlar aracılığı ile marka tescili başvurusu yapabilir ve buna göre kısa sürede işlerinizi halledebilirsiniz. Artık tamamı ile özel danışmanlar sayesinde her türlü sektörde, istediğiniz markalar için en iyi çözüm yollarını da kullanarak belgenizi alabilirsiniz.
İşinize Uygun Marka Tescili Başvurusu Yapın
İşinde uzman iyi bir şekilde ile rahat bir şekilde marka tescili başvurusu yapmanız mümkün olacaktır. Tabii ki başvurunun tamamlanmasının ardından oldukça kolay bir şekilde marka tescil belgesi alabileceğiniz için, istediğiniz gibi bu konuda uzman olan Devir Patent Tescil Ofisi ile işinizi halledebilirsiniz. Her daim en iyi fırsatları sunan ve oldukça kolay bir şekilde marka tescili işlemlerinizi halletmenizi sağlayan firma ile artık markanızı adınıza kayıt edebilirsiniz.

Devir Patent Tescil Ofisi.
#patenthaber #markatescili #patent #patenttescili #tasarımtescili #devirpatent
Üniversiteler Patent Yarışması başvuruları başladı
Türk Patent ve Marka Kurumu Başkanı Prof. Dr. Habip Asan, 'Patentle Türkiye 3’üncü Üniversiteler Patent Yarışması’ başvurularının başladığını duyurdu. Asan, 2021 yılının ilk 6 ayında kuruma yapılan fikri mülkiyet başvurularının da arttığını bildirdi.Türk Patent ve Marka Kurumu Başkanı Prof. Dr. Habip Asan, Patentle Türkiye 3’üncü Üniversiteler Patent Yarışması başvurularının başladığını açıkladı. Prof. Dr. Asan, yarışmanın hedef kitlesinin ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora düzeyinde eğitim gören üniversite öğrencileri olduğunu söyledi. Prof. Dr. Asan, bu yarışmayla öğrencilerin öncelikle patent konusunda farkındalıklarını artırmayı; bunun yanında da patent araştırması ve patent başvurusu yapma konularında bilgi ve tecrübe kazanmalarını sağlamayı amaçladıklarını kaydetti. Asan, 2017’de düzenledikleri ilk yarışmaya 101 farklı üniversiteden 518, 2019 yılındaki 2’nci Patent
Devamı »

bloglar

Üniversiteler Patent Yarışması başvuruları başladı
Orta öğretimde patent atağı
Patent başvuruları geçen yıla göre yüzde 16 arttış gösterdi
Türkiye uluslararası patent başvuruları artış oranında dünya birincisi oldu
Koronavirüse karşı patent başvuruları
Yapay zeka patent alamadı
Devir Patent Tescil Ofisi Data Center Expo Eurasia Fuarına Katılıyor
Yaratıcı fikirleri teşvik eden belge: Patent
Devir Patent