Leave your phone number, our team will communicate with you as soon as possible.
Name - Surname :
Phone :
let's call you
Volkswagen'den Sıra Dışı Bir Otomobil Patenti!
Volkswagen'in ortaya çıkan yeni patent çizimleri, son derece sıra dışı bir coupe aracı işaret ediyor!

Otomobil üreticileri, fikri mülkiyetlerini korumak için araç tasarım patentleri konusunda oldukça cömertler. Görünene göre Volkswagen'in ön camsız konsept aracına ait patent görüntüleri de bunların arasına dahil oldu.

VWVortex forumundaki bir iddiaya göre Volkswagen'in yeni bir patent başvurusu bulunmakta ve bu patent, oldukça uzun bir coupe'ye ait. Ancak diğer pek çok konsept aracının aksine bu aracın bir ön camı bulunmamakta. Ön ve arka camın olması gereken yerler kaporta ile dolarken, yan camlar halen yerlerini koruyor. Bu da, kaportanın nasıl bir malzemeden üretileceği sorusunu akla getiriyor.

Ayrıca bu araç, diğer hiçbir Volkswagen'e de benzememekte. Hatta bu aracın, daha çok bir Bugatti konseptine benzediği söylenebilir.

VWVortex yazısına göre bu konsept aracı hem bir elektrikli araba hem de bir otonom araba ancak bunun, artık sunulan neredeyse her konsept aracının hem otonom hem de elektrikli olduğu düşünülürse, şaşırtıcı olmadığı kesin. 

Tabii ki diğer pek çok patent gibi bu aracın da Volkswagen tarafından kesinlikle üretileceğine dair bir garanti söz konusu değil...

Devir Patent Tescil Ofisi. 
#patenthaber #devirpatent #markatescili #patent
Markanız Yurt Dışında Tescilli mi ?
Rüçhan Hakkı olarak da bilinen öncelik hakkı sayesinde bir marka sahibi ilk başvuru tarihinden itibaren 6 ay içerisinde yurtdışında tescil için başvuru yaparsa, koruma tarihi ilk başvuru tarihi olarak kabul edilir ve siz marka sahiplerine büyük avantaj sağlar. Rüçhan hakkından bağımsız olarak da yurtdışında marka tescil işlemleri yapılmaktadır.Yurtdışında markaların korunması için siz müvekkillerimizin talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda izlenebilecek alternatif yollar;Ülkesel Marka TesciliYurtdışında istenen ülkede o ülkenin kendi mevzuatlarına göre yapılabilecek marka başvurusudur. Diğer başvuru sistemlerine belirli avantajları ve dezavantajları vardır. Konu hakkında detaylı bilgi için uzman arkadaşlarımıza ulaşabilirsiniz.Yurtdışında marka tescil başvurusu ülkesel bazda (ulusal) yapılabildiği gibi çeşitli ülkeleri kapsayan toplu sistemlerle de yapılabilir. Tüm dünyada geçerli tek bir tescil sistemi mevcut o
Read more »

blogs

Markanız Yurt Dışında Tescilli mi ?
Yurtdışı Patent ( Uluslar Arası Patent PCT )
TÜBİTAK reformuyla 'sahipli Ar-Ge' modeli geliyor
Ailece robot üretiyorlar
İndirme Özelliği Nedeniyle Netflix`e Patent Davası Açıldı!
İÜ kimya alanında 2 yeni patent aldı
Patent Tescili
Marka Tescili